YouTube ile Para Kazan

Merhabalar YouTube ile Para Kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

YouTube “Yorum Yap” Görevi

YouTube‘da videoların altına “yorum yaparak” para kazanmak ister misin?

O zaman sen de bize katıl.

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve YouTube ile para kazan.

Çorapla Kazan ile YouTube’da “abone olarak” para kazanmak istiyorsanız –> https://coraplakazan.com/youtube-ile-para-kazan-abone-ol-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorapla Kazan ile YouTube’da “beğenerek” para kazanmak istiyorsanız–> https://coraplakazan.com/youtube-ile-para-kazan-begen-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve YouTube’da “Yorum Yap” Görevi

Şimdi gelin Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz YouTube’daki  “Yorum Yap” görevini nasıl yapabileceğinizi , görevi başarıyla tamamlamanız halinde kazanacağınız puanları ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Keyifli okumalar 🙂

YouTube’daki “Yorum Yap” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki  YouTube “Yorum Yap” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Böylece görevde belirtilen YouTube sayfasına ulaşıyoruz.

Sayfanın altında yer alan yorumlar sekmesine tıklıyoruz .

9) Yorumlar bölümünde kendi hesap (Örnek: kullanıcı123 olarak) ikonumuzun bulunduğu yorum ekleyin bölümüne giriyoruz.

10) Örnek: kullanıcı 123 olarak belirtilen alana güzelce bir yorum yazıyoruz.

11) Yazdığımız yorumu , o alan içerisinde yer alan “ok” simgesine basarak ekliyoruz. Böylece YouTube videosuna “yorum yapmış” oluyoruz. Sonrasında yorumlar sekmesine gelerek yaptığımız yorumun tam sayfa ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin de görünebilir olmasına özen gösteriniz)

12) Sonrasında tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

13) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler YouTube’daki “Yorum Yap” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 60 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.60 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
YouTubeYorum Yap= 60 Çorap= 0.60 TL

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

 Tabii her görevin de kendine göre bir puanlama sistemi vardır. Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Değerli okuyucularımız tarafından göz ardı edilmemesi gereken şu uyarıyı da yapmamız gerekiyor. Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan YouTube’daki “Yorum Yap” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

One thought to “YouTube ile Para Kazan “Yorum Yap” Görevi”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir