YouTube ile Para Kazan

Merhabalar… YouTube ile Para Kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazıda yer alan görsel materyaller ve açıklamalar (görev bilgisi , görev adresi , görevin yapılışı vs.) anlatımı güçlendirmek için temsili olarak verilmiştir. Görevleri yerine getirirken Çorapla Kazan uygulamasında yer alan açıklamalara göz atmanız ve orada yazılanları dikkate alarak görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

YouTube “Ara ve Beğen” Görevi

Çorapla Kazan ile videoları YouTube‘dan “aratıp izledikten” sonra onları “beğenerek” para kazanmak ister misin?

Çorap uygulamasında verilen görevleri tamamla, puanları topla ve YouTube ile para kazan.

Çorapla Kazan ile YouTube‘da kanalları (hesapları) “aratıp” onlara “abone olarak” para kazanmak istiyorsanız–> https://coraplakazan.com/youtube-ile-para-kazan-ara-ve-abone-ol-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve YouTube’da “Ara ve Beğen” Görevi

Şimdi gelin Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz YouTube’daki  “Ara ve Beğen” görevini nasıl yapabileceğinizi , görevi başarıyla tamamlamanız halinde kazanacağınız puanları ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Keyifli okumalar 🙂

YouTube’daki “Ara ve Beğen” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki  YouTube “Ara ve Beğengörevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

(*Burada yer alan görev, ilgili videoyu YouTube’dan aratıp (videonun) en az 1 dk’sını izledikten sonra videoyu beğenerek tamamlanacak şekilde örnek olarak verilmiştir)

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) YouTube ana sayfamıza geldik.

Şimdi arama kutusuna bizden istenen YouTube videosunun ismini aratıp çıkan sonuçlardan ilgili videoya tıklıyoruz.

9) Bizden istenen YouTube videosuna ulaştık.

Video’nun en az 1 dk’sını “atlamadan” izliyoruz.

10) Videoyu izledik.

Şimdi de videonun altında yer alan “beğen” butonuna tıklıyoruz.

11) Böylece ilgili videoyu Youtube’da “aratmış izlemiş” ve onu “beğenmiş” oluyoruz.

Sonrasında yaptığımız işlemin tam sayfa ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin de görünebilir olmasına özen gösteriniz)

12) Sonrasında tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

13) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler YouTube’daki Ara ve Beğen görevini “başarıyla tamamladınız” ve 60 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.60 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
YouTubeAra ve Beğen= 60 Çorap= 0.60 TL

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan YouTube’daki “Ara ve Beğen” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir