YouTube ile Para Kazan

Merhabalar , YouTube ile para kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

YouTube “Abone Ol” Görevi

Bir kullanıcı olarak YouTube ile para kazanmak ister misin?

O zaman sen de bize katıl.

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve YouTube ile para kazan.

Giriş

Siz de YouTube’daki bir kullanıcı olarak “nasıl para kazanabilirim?” diye mi düşünüyorsunuz.

Bu ve daha fazlasını anlattığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Keyifli okumalar 🙂

Merhaba “YouTube”

Kimi zaman yeni şeyler öğrenmek kimi zamanda biraz kafa dağıtmak için çeşitli sosyal medya platformları kullanırız. Bugünkü yazımızda anlatacağımız YouTube da hem internet üzerinden hem mobil olarak erişebileceğimiz popüler video izleme ve yükleme platformlarından birisidir. Bir yandan merak ettiğiniz bir konu hakkındaki videoları izleyerek bilgi sahibi olabilir bir yandan da günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için verdiğiniz molalarda çayınızı, kahvenizi kapıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz

YouTube’dan Para Kazanmak

 YouTube’da yayın yapan ve video yükleyen kanal sahipleri ,

  • Yükledikleri videolardaki izlenmeler
  • İşbirliği içerisinde oldukları kurum ya da kuruluşlardan aldıkları reklamlar  ve sponsorluklar
  • Kanallarında uyguladıkları “katıl” abonelik sistemleri
  • Daha fazla takipçiye ulaşıp abone sayılarını artırma
  • Süper teşekkür imkanı
  • Yaptığı yayınlarda abonelerinin gönderdikleri miktarlar

Ve bunun gibi çeşitli uygulamalar ile kazanç sağlamaktadırlar. Kazanılan miktarı artırmak için bilinirlik önemlidir. O yüzden de sahibi oldukları YouTube kanalının bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar da yapmaktadırlar. Bunları yaparken de kullanıcıların kanallarına abone olması, videolarını beğenip paylaşması ve videolarının altına yorum yapması kanalın Youtube’daki başka kullanıcılara ulaşmasını kolaylaştıran etmenler arasında sayabiliriz.

Daha fazla takipçiye ulaşıp popülerliğini artıran yayıncılar çeşitli kurum ve kuruluşların dikkatini çekerek sponsorluk , reklam anlaşmaları yapma ve kazandıkları miktarları artırma potansiyeline sahiptirler.

YouTube Kullanıcısı Olarak Para Kazanmak

Yukarıda saydığımız nedenlerden de anlayacağınız üzere YouTube kullanıcıları , yayıncılar için fazlasıyla önemli bir konumdadırlar. Bu sürece bakıp bir kullanıcı olarak “bizim de yaptıklarımızın bir karşılığı olsaydı hiç fena olmazdı” diye düşünüyor olabilirsiniz.

Peki bir kullanıcı olarak bir yandan YouTube’daki abone olma , beğenme, yorum yapma vs. gibi eylemleri yerine getirirken bir yandan da bunlar üzerinden para kazanabileceğiniz bir yolun olduğunu söylersek…

Eveet… Yazının bu bölümüne kadar merak ve heyecanla okuyan değerli okuyucularımıza bahsettiğimiz yolun ne olduğunu açıklayalım:

Çorapla Kazan’a Hoş geldiniz!

Çorapla Kazan Nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Sizlere bir yandan verilen görevleri tamamladıkça gelen başarma hissini yaşatacak bir yandan da başardığınız her görev sonucu elde ettiğiniz Çorap puanlarla beraber o puanların da maddi birer karşılığı olacak.

 Çorapla Kazan uygulamasının ne olduğunu ve ne işe yaradığını kısaca anlattık. Detaylı bilgi ve daha fazlası için https://www.youtube.com/@CoraplaKazan adlı youtube kanalımıza ve https://coraplakazan.com/ ‘da yayınlamış olduğumuz diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve YouTube’da “Abone Ol” Görevi

O zaman Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz görevlerden biri ve bu yazının da konusu olan  YouTube’daki  “Abone Ol” görevine, bu görevin nasıl olduğuna, bu görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara gelin bir göz atalım.

YouTube’daki “Abone Ol “Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki  YouTube “Abone Ol” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Böylece görevde belirtilen YouTube sayfasına ulaşıyoruz.

9) Youtube sayfasının altında yer alan abone ol butonuna tıklayarak bizden istenen işlemi gerçekleştiriyoruz.

10) Böylece kanala “abone olmuş” oluyoruz. Yaptığımız işlemin ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin de görünebilir olmasına özen gösteriniz)

11) Sonrasında tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

12) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler YouTube’daki “Abone Ol” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 20 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.20 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
YouTubeAbone Ol= 20 Çorap= 0.20 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Tabii her görevin de kendine göre bir puanlama sistemi vardır. Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz. .

Sen de Çorapla Kazan!

Siz de Çorapla Kazan uygulamasıyla Görev Yap Kazan dünyasına giriş yapabilir. Bir yandan görevleri yerine getirip keyifli dakikalar geçirebilir bir yandan da topladığınız puanları kazanca çevirebilirsiniz. Haydi, sen de uygulamayı indir, kaydol ve Çorapla Kazan’la bu dünyaya bir adım at.

Çorap Uygulamasını İndirmek

Uygulamamızın indirme linki aşağıda mevcuttur.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corapp

https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7orap-anket-yap-para-kazan/id1638166236?l=tr

Okuyucularımıza Önemli Bir Not

Değerli okuyucularımız tarafından göz ardı edilmemesi gereken şu uyarıyı da yapmamız gerekiyor. Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Son Olarak

Bugün sizlere hem verilen görevleri yapıp para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama olan Çorapla Kazan’ı kısaca tanıttık hem de Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan YouTube’daki “Abone Ol “görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir