X (Twitter) ile Para Kazan

Merhabalar… “X (Twitter) ile Para Kazan” adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazı , başlıkta da yer alan sosyal medya platformunun Twitter olan adının ve kendisine ait olan kuş logosunun değişmesiyle beraber güncel adı ve logosu “X” olan haline göre hazırlanmıştır. Yazının devamında bu değişime adapte olabilmeniz ve daha rahat çağrışım yapabilmeniz için platformun kendisinden “X (Twitter) olarak bahsedilecektir. Ayrıca Twitter’a ait olan “retweet” ifadesi “repost” yani “yeniden gönderi” şeklinde yeniden düzenlenmiştir.

X (Twitter) “Repost (Yeniden Gönderi)” Görevi

Çorapla Kazan ile X (Twitter)‘te yapılan paylaşımları “repost yaparak (yeniden göndererek) para kazanmak ister misin?

Çorap uygulamasında verilen görevleri tamamla , puanları topla ve X (Twitter) ile para kazan.

Çorapla Kazan ile X (Twitter)‘te sayfaları “takip ederek” para kazanmak istiyorsan->- https://coraplakazan.com/x-twitter-ile-para-kazan-takip-et-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsin.

Çorapla Kazan ile X (Twitter)‘teki paylaşımları “beğenerek” para kazanmak istiyorsan->- https://coraplakazan.com/x-twitter-ile-kazan-begen-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsin.

Çorap Uygulaması ve X (Twitter)‘te “Repost (Yeniden Gönderi)” Görevi

Şimdi gelin sizlerle , Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz X (Twitter)’de “Repost (Yeniden Gönderi)görevinin nasıl olduğuna, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Keyifli okumalar 🙂

X (Twitter)‘teki “Repost (Yeniden Gönderi)” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki X (Twitter) “Repost (Yeniden Gönderi) görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Böylece ilgili X (Twitter) sayfasındaki paylaşıma ulaşıyoruz.

Sayfada yer alan “repost (yeniden gönderi)” ikonuna bastıktan sonra karşımıza çıkan repost seçeneğine tıklıyoruz ve bizden istenen işlemi gerçekleştiriyoruz.

9) Böylece X (Twitter) paylaşımını “repost yapmış (yeniden göndermiş)oluyoruz.

X(Twitter)‘teki profil sayfamıza geliyoruz (repost yaptığımızın daha rahat anlaşılabilmesi ve doğrulanabilmesi için) ve yaptığımız işlemin ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

10) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

11) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktarı

Tebrikler X (Twitter)‘teki “Repost (Yeniden Gönderi) görevini “başarıyla tamamladınız” ve 80 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.80 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
X (Twitter)Repost (Yeniden Gönderi)= 80 Çorap= 0.80 TL

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Daha fazla puanı , daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere Çorap uygulamasında yapabileceğiniz görevlerden biri olan X (Twitter)‘teki “Repost (Yeniden Gönderi) görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

2 thoughts to “X(Twitter) ile Para Kazan “Repost” Görevi

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir