X (Twitter) ile Para Kazan

Merhabalar… “X (Twitter) ile Para Kazan” adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazı , başlıkta da yer alan sosyal medya platformunun Twitter olan adının ve kendisine ait olan kuş logosunun değişmesiyle beraber güncel adı ve logosu “X” olan haline göre hazırlanmıştır. Yazının devamında bu değişime adapte olabilmeniz ve daha rahat çağrışım yapabilmeniz için platformun kendisinden “X (Twitter) olarak bahsedilecektir.

*Not(2) : Bu yazıda yer alan görsel materyaller ve açıklamalar (görev bilgisi , görev adresi , görevin yapılışı vs.) anlatımı güçlendirmek için temsili olarak verilmiştir. Görevleri yerine getirirken Çorapla Kazan uygulamasında yer alan açıklamalara göz atmanız ve orada yazılanları dikkate alarak görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

X (Twitter) “İzle” Görevi

Çorapla Kazan ile X (Twitter)‘te “video izleyerek” para kazanmak ister misin?

Çorap uygulamasında verilen görevleri tamamla , puanları topla ve X (Twitter) ile para kazan.

Çorapla Kazan ile X (Twitter)‘teki paylaşımları “repost yaparak (yeniden göndererek)” para kazanmak istiyorsanız->- https://coraplakazan.com/xtwitter-ile-para-kazan-repost-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorapla Kazan ile X (Twitter)‘te “post paylaşarak” para kazanmak istiyorsanız->- https://coraplakazan.com/x-twitter-ile-para-kazan-post-at-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve X (Twitter)‘te “İzle” Görevi

Şimdi gelin sizlerle , Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz X (Twitter)’te “İzle” görevinin nasıl olduğuna, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Keyifli okumalar 🙂

X (Twitter)‘teki “İzle” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki X (Twitter) “İzle” görevini buluyoruz.

(*Düzeltme : Yazıda yer alan görevin puan karşılığı 20.00 olarak güncellenmiştir. Aşağıda yer alan görselde eski hali mevcuttur , bilginize… )

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz.

8) X (Twitter)‘teki ilgili paylaşıma ulaşıyoruz.

Sonrasında paylaşımda yer alan videoyu “sonuna kadar” izliyoruz.

9) Video bitti.

Böylece X (Twitter)teki paylaşımda yer alan videoyu “izlemiş” oluyoruz.

Ve yaptığımız işlemin “tam sayfa” ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

10) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

11) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktarı

(*Düzeltme : Yazıda yer alan görevin puan karşılığı 20.00 olarak güncellenmiştir. Yukarıda yer alan görselde eski hali mevcuttur , bilginize… )

Tebrikler X (Twitter)‘teki “İzle” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 20 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.20 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
X (Twitter)İzle= 20 Çorap= 0.20 TL

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Daha fazla puanı , daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere Çorap uygulamasında yapabileceğiniz görevlerden biri olan X (Twitter)‘teki “İzle” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

One thought to “X (Twitter) ile Para Kazan “İzle” Görevi”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir