Spotify ile Para Kazan

Merhabalar… “Spotify ile Para Kazan” adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazıda yer alan görsel materyaller ve açıklamalar (görev bilgisi , görev adresi , görevin yapılışı vs.) anlatımı güçlendirmek için temsili olarak verilmiştir. Görevleri yerine getirirken Çorapla Kazan uygulamasında yer alan açıklamalara göz atmanız ve orada yazılanları dikkate alarak görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

Spotify “Takip Et” Görevi

Çorapla Kazan ile Spotify hesaplarını “takip ederek” para kazanmak ister misin?

Çorap uygulamasında verilen görevleri tamamla , puanları topla ve Spotify ile para kazan.

Merhaba “Spotify”

Spotify, müzik dinleme, podcastler keşfetme ve içeriklerini paylaşma amacıyla kullanılan popüler bir çevrimiçi müzik ve ses platformudur.

Spotify ayrıca , kullanıcıların müziği keşfetmelerini, favori şarkıları dinlemelerini ve müzik deneyimlerini kişiselleştirmelerini sağlayan popüler bir müzik akış hizmetidir.

Birçok farklı cihazda (bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler, smart hoparlörler vb.) kullanılabilir ve müzik tutkunları için geniş bir içerik yelpazesi sunar.

Spotify ile :

  • Geniş bir içerik kataloğuna erişme (müzik ,ses ,albüm, podcast vs.)
  • Kendinize ait bir kişisel çalma listesi oluşturabilme
  • Diğer kullanıcılarla dinlediğiniz içeriği paylaşabilme
  • İlgilendiğiniz bir içeriği indirip çevrimdışı olarak kullanabilme

gibi daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki bir yandan Spotify’da bunları yapıp bir yandan da para kazanmak ister misiniz?

O zaman gelin , sizlere Spotify gibi online müzik ve ses platformlarından para kazanabileceğiniz bir uygulamadan bahsedelim.

Keyifli okumalar 🙂

Çorapla Kazan Nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Detaylı bilgi ve daha fazlası için https://www.youtube.com/@CoraplaKazan adlı youtube kanalımıza ve https://coraplakazan.com/ ‘da yayınlamış olduğumuz diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulamasını İndirmek

Siz de Çorapla Kazan uygulamasıyla Görev Yap Kazan dünyasına giriş yapabilir. Bir yandan görevleri tamamlarken keyifli dakikalar geçirebilir bir yandan da topladığınız puanları kazanca çevirebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için ->

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corapp

https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7orap-anket-yap-para-kazan/id1638166236?l=tr

Çorap Uygulaması ve Spotify’da “Takip Et” Görevi

Şimdi de gelin sizlerle , Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz Spotify’daki “Takip Et” görevinin nasıl olduğuna, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Spotify’daki “Takip Et” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki Spotify “Takip Et” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Böylece ilgili Spotify hesabının bulunduğu sayfaya ulaşıyoruz.

Sayfada yer alan takip et butonuna tıklayarak bizden istenen işlemi gerçekleştiriyoruz.

(*Bu işlemi yapabilmek için Spotify’da bir hesabınızın olması gerekmektedir.)

9) Böylece ilgili Spotify hesabının bulunduğu sayfayı “takip etmiş” oluyoruz.

Sonrasında yaptığımız işlemin “tam sayfa” ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

10) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

11) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Spotify’daki “Takip Et” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 20 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.20 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
SpotifyTakip Et= 20 Çorap= 0.20 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere hem verilen görevleri yapıp para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama olan Çorapla Kazan’ı kısaca tanıttık hem de Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Spotify’daki “Takip Et” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

One thought to “Spotify ile Para Kazan “Takip Et” Görevi”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir