ÇORAP nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve iOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur. Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır.

Üyelik ücretli midir?

Hayır, ÇORAP uygulamasına üyelik ücretsizdir. 

18 yaşından küçükler ÇORAP’a üye olabilir mi?

Evet, 13 yaşından büyükler ÇORAP uygulamasına üye olabilir. 

1 ÇORAP kaç TL etmektedir?

1 ÇORAP 1 kuruştur, 100 kuruş 1 TL olduğundan 100 ÇORAP 1 TL olacak şekilde bir sistem geliştirilmiştir.

Ödeme limiti ne kadar?

Ödeme limiti 50 TL’dir.

Ödeme nasıl yapılmaktadır?

Profil sayfasındaki Cüzdan sayfasında bulunan IBAN adresinize veya Papara hesabınıza ödemeniz yapılmaktadır.

Papara ve banka hesabı olmayanlar nasıl ödeme alabilir?

Görev Yapan üyelerimiz kazandıkları paraları kendi adlarına olan Papara veya banka hesaplarına almak zorundadır. Sadece 18 yaşından küçükler ebeveynlerinin Papara veya banka hesaplarına ödeme yapılması konusunda talepte bulunabilirler.

Çekim talebinde bulundum, ödemem ne zaman hesabıma geçer?

Çekim talebini yaptığınızda gerekli kontroller tamamlandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde ödemeniz talep ettiğiniz ödeme hesabına aktarılacaktır.

48 saat geçtiği halde ödemem hesabıma gelmedi?

Çekim talebinde bulunduktan sonraki 48 saat içerisinde ödemeniz tarafınıza ulaşmadıysa uygulama içerisindeki Destek Talebi Oluştur kısmında Muhasebe kategorisini seçerek durumu bize bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra tarafınıza cevap verilecektir.

Şimdiye kadar yaptığınız ödemelerin kanıtlarını görebilir miyim?

Üyelerimize yaptığımız ödemelerin dekontlarının kişisel bilgileri gizlenmiş hallerini uygulamanın yan menüsündeki Ödeme Kanıtları sayfasından ve sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Kişisel bilgileriniz KVKK talimatlarına göre korunmaktadır.

Kazancımı nasıl artırabilirim?

Uygulamada daha fazla vakit geçirerek görevler yayınladığı anda hemen yapmaya başlayarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Referanstan ne kadar kazanıyorum?

Sizin davet kodunuz ile uygulamamıza üye olup, cep telefonunu onaylayan her üye başına 100 ÇORAP (1 TL) kazanacaksınız.

Aynı anda kaç tane görev yapabilirim?

Aynı anda sadece bir görev yapabilirsiniz.

Görevi ne kadar sürede tamamlamam gerekir?

Görev tamamlama süresi 10 dakikadır. 10 dakikanın sonunda görev kanıtı olarak gerekli olan dosyayı eklemediğiniz takdirde görev üzerinizden düşecektir.

Aynı yerden birden fazla kişi ÇORAP’a üye olup, görev yapıp, para kazabilir mi?

Tabii ki. Önemli olan farklı sosyal kanallara sahip, farklı telefon numarasına sahip ve farklı cihaza sahip olmanızdır. Aynı internet altyapısından (aynı IP adresinden) giriş yapabilirsiniz.

Hatalı görev yaptığımı görev kanıtı gönderdikten sonra fark ettim, ne yapmam gereklidir?

Göreviniz henüz onaylanmadıysa, Destek Talebi Oluştur sayfasından Hatalı Görev kategorisini seçerek destek talebi oluşturmanız gerekmektedir. Görev onayı yapıldıysa zaten hatalı olduğundan yöneticilerimiz tarafından reddedilecektir.

Görevler ne zaman ekleniyor?

Reklam Veren görev eklediği anda Görev Yapan kişiler için görünür hale gelmektedir. ÇORAP 7/24 çalışan bir uygulama olduğundan günün her dakikasında yeni görev eklenmesi muhtemeldir.

Görevler ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor?

Her görevin başlangıç tarihi ve bitiş tarihi bilgileri görev ekranında belirtilmiştir. Reklam Veren istediği tarih ve saatte görevi başlatıp bitirme hakkına sahiptir.

Görevleri kim veriyor?

Sistem üzerindeki görevler Reklam Veren rolündeki üyeler tarafından verilmektedir.

Görevlerden kazandığım ÇORAP kredileriyle ben de reklam verebilir miyim, görev yaptırabilir miyim?

Elbette. ÇORAP’ın en önemli özelliklerinden birisi, kazanmış olduğunuz paraları yeniden sistem üzerinde reklam vermek için kullanabilmenizdir.

Görev Yapan cüzdanı ve Reklam Veren cüzdanı nedir ve ne işe yarar?

ÇORAP içerisinde 2 tip cüzdan bulunmaktadır. Görev Yapan cüzdanı görev yaparak kazandığınız paraların bulunduğu cüzdandır ve buradaki miktarı çekim limitlerine bağlı olarak istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Reklam Veren cüzdanı ise reklam vermek için bize gönderdiğiniz ücretlerin tanımlandığı cüzdandır. Reklam Veren cüzdanındaki miktar geri çekilemez. Görev Yapan cüzdanınızdaki bakiyeyi Reklam Veren cüzdanına transfer etmek için Görev Yapan cüzdanının altındaki Reklam Hesabına Aktar seçeneğini kullanabilirsiniz. 

Oyun oynayarak para kazanma yok mu?

Play Store, App Store ve Web kanalları altındaki Oyun Oyna görev türündeki görevlerin içeriği oyun oynayarak para kazanacağınız görevler içermektedir.

Anket doldurarak para kazanma yok mu?

Web kanalı altındaki Anket Doldur görev türündeki görevler anket doldurarak para kazanabileceğiniz görevler içermektedir.

Birden fazla hesap açabilir miyim?

Hayır. Her gerçek kişinin tek bir hesabı olmalıdır. Bunu sağlamak için telefon onayı, sosyal kanal onayı ve e-posta onayı yapmaktayız.

Görev başı ne kadar para kazanabilirim?

Her görevin ücretine kendine özeldir, şu anda sistemimizdeki en düşük ücretli görev 5 ÇORAP (0.05 TL) iken en büyük ücretli görev ise 5000 ÇORAP (50 TL) olarak görünmektedir. Bu durum sürekli değişkenlik göstermektedir.

Görev yapmam için benden ücret istenecek mi?

Görev yapmanız için herhangi bir ücret istenmemektedir.

Tüm görevleri yapabilir miyim?

Evet, ÇORAP sana onaylı sosyal kanallarınla bağlantılı ve profiline uygun görevleri göstermektedir. Yani bir görevi görüyorsan demek ki onu yapabilecek yeterliliktesin.

Görevler çok mu zor?

İnternet ve sosyal medya kullanım becerisine sahip olan herkes görevlerimizi çok kısa sürede kolayca tamamlayabilecektir.

Sizinle doğrudan nasıl iletişime geçebilirim?

Uygulama içindeki Destek Talebi Oluştur alanı en hızlı iletişim kanalıdır. E-Posta göndermeniz gerekirse bilgi@corapreklam.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Davet Kodu Nedir?

Davet Kodunuz ile üye olan üyemiz telefon numarasını onayladığı anda 100 ÇORAP kazanırsınız.

Çekim limitiniz neden yüksek?

ÇORAP uygulaması SENTİUS TEKNOLOJİ YAZILIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne ait bir üründür ve yapılan her ödeme için fatura kesilmektedir. Bu yüzden ödeme limitimiz 5000 ÇORAP yani 50 TL’dir.

Görev ücretleriniz neden düşük?

Her görevin ücreti kendine özeldir, şu anda sistemimizdeki en düşük ücretli görev 5 ÇORAP (0.05 TL) iken en büyük ücretli görev ise 5000 ÇORAP (50 TL) olarak görünmektedir. Bu durum sürekli değişkenlik göstermektedir. Uygulamamız 1 Temmuz 2022 günü yayına başladığından süreçte görev sayısı ve görev ücretleri artacaktır.

Uygulamayı kullanırken hata alıyorum, ne yapmalıyım?

Aldığınız hatanın ekran görüntüsüyle birlikte Destek Talebi açabilir ya da bilgi@corapreklam.com adresine durumu ilgili ekran görüntüsüyle bildirebilirsiniz.

Uygulama güncelleniyor mu?

Uygulamamız sürekli olarak güncellenmektedir, lütfen en güncel versiyonu kullanmaya gayret ediniz. Şimdi güncellemek için tıklayınız.