Instagram ile Para Kazan

Merhabalar Instagram ile para kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

Instagram “Takip Et” Görevi

Instagram sayfalarını “takip ederek” para kazanmak ister misin?

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve Instagram ile para kazan.

Giriş 

Siz de Instagram ’daki bir kullanıcı olarak “nasıl para kazanabilirim?” diye mi düşünüyorsunuz.

Bu ve daha fazlasını anlattığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Keyifli okumalar 🙂

Sosyal Medyanın Yaygınlaşması ve “Instagram”

Gün geçtikçe daha da fazla yaygınlaşan sosyal medya , günlük hayatımızda sıklıkla vakit geçirdiğimiz aktivitelerden biri olmuş durumda. Bunlardan biri olan Instagram’da da ilginizi çeken kişileri takip edip içeriklerine ulaşabildiğiniz ve sizin de bu gibi içerikleri yükleyip paylaşabileceğiniz bir platformdur.

Instagram’da Para Kazanmak

Instagram aynı zamanda birçok kişi ve işletme için para kazanma potansiyeli olan popüler de bir platformdur.

Kullanıcılar;

  • İlgili kişi ya da kişilerin bulunmuş olduğu sayfaları takip ederek
  • Sayfadaki reels’lar gibi paylaşılan çeşitli videoları izleyerek
  • Sayfaların yapmış olduğu paylaşımları beğenerek
  • Yapılan paylaşımların altına çeşitli yorumlar yazarak
  • Paylaşımları kaydederek
  • Kaydetmiş olduğu paylaşımları çevresindeki diğer kişilere çeşitli sosyal medya platformları yoluyla paylaşarak

İşletmelerin ve Instagram fenomenlerinin sahip olduğu sosyal medya sayfalarını popülerleştirmeleriyle beraber aynı zamanda daha geniş kitlelere yayılarak takipçilerine ya da potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Böylece de sayfa sahipleri reklam veren taraflarca dikkat çekilip çeşitli sponsorluklar yakalayarak kazançlarını artırma olanakları sağlıyorlar.

İşletmeler ve fenomenler açısından ne kadar da güzel ve verimli bir yol değil mi?

Sosyal Medya Kullanıcısı Olarak Para Kazanmak

“Acaba biz kullanıcılar için de Instagram gibi platformların maddi bir geri dönüşü olur mu? “diye düşünenleriniz vardır. Tabii kim istemez ki!  Günlük hayatımızın bir parçası olan sosyal medyadaki sayfaları takip etmek, beğenmek, yorum yapmak, videolara göz atmak gibi zaten bildiğimiz şeyleri yaptığımızda bunların ufak çaplı da olsa bir maddi getirisinin olması ne kadar da güzel olurdu.

Peki bu özelliklerin yanında Çorapla Kazan uygulaması ile verilen görevleri tamamlayıp para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz ?

O zaman gelin sizlere bu uygulamayı kısaca anlatalım.

Çorapla Kazan Nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Detaylı bilgi ve daha fazlası için https://www.youtube.com/@CoraplaKazan adlı youtube kanalımıza ve https://coraplakazan.com/ ‘da yayınlamış olduğumuz diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulamasını İndirmek

Siz de Çorapla Kazan uygulamasıyla Görev Yap Kazan dünyasına giriş yapabilir. Bir yandan görevleri yerine getirip keyifli dakikalar geçirebilir bir yandan da topladığınız puanları kazanca çevirebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için ->

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corapp

https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7orap-anket-yap-para-kazan/id1638166236?l=tr

Çorap Uygulaması ve Instagram’da “Takip Et” Görevi

Şimdi gelin sizlerle , Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz Instagram’daki “Takip Et” görevinin nasıl olduğuna, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Instagram’daki “Takip Et” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki Instagram “Takip Et” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Böylece ilgili Instagram sayfasına ulaşıyoruz.

9) Sayfada yer alan takip et butonuna tıklayarak bizden istenen işlemi gerçekleştiriyoruz.

10) Böylece Instagram “Takip Et” görevini yerine getirmiş oluyoruz. Yaptığımız işlemin ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

11) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

12) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Instagram’daki “Takip Et” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 20 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.20 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
InstagramTakip Et= 20 Çorap= 0.20 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Tabii her görevin de kendine göre bir puanlama sistemi vardır. Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Okuyucularımıza Önemli Bir Not

Değerli okuyucularımız tarafından göz ardı edilmemesi gereken şu uyarıyı da yapmamız gerekiyor. Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere hem verilen görevleri yapıp para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama olan Çorapla Kazan’ı kısaca tanıttık hem de Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Instagram’daki “Takip Et” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir