Instagram ile Para Kazan

Merhabalar , Instagram ile para kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

Instagram “Hikayede Paylaş” Görevi

Instagram gönderilerini “hikayende paylaşarak” para kazanmak ister misin?

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve Instagram ile para kazan.

Çorapla Kazan ile Instagram’da “takip ederek” para kazanmak istiyorsan->-https://coraplakazan.com/instagram-ile-para-kazan-takip-et-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsin.

Çorapla Kazan ile Instagram’da “beğenerek” para kazanmak istiyorsan->-https://coraplakazan.com/instagram-ile-para-kazan-begeni-yap-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsin.

Çorapla Kazan ile Instagram’da “yorum yaparak” para kazanmak istiyorsan->- https://coraplakazan.com/instagram-ile-para-kazan-yorum-yap-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsin.

Çorap Uygulaması ve Instagram’da “Hikayede Paylaş” Görevi

Şimdi gelin sizlerle , Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz Instagram’daki “Hikayede Paylaş” görevinin nasıl olduğuna, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Keyifli okumalar 🙂

Instagram’daki “Hikayede Paylaş” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki Instagram “Hikayede Paylaş” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) İlgili Instagram gönderisine ulaşıyoruz.

Gönderinin hemen altında yer alan “paylaş” (ok) simgesine tıklıyoruz.

9) Çıkan bölümde yer alan “hikayene gönderi ekle” seçeneğine tıklıyoruz.

10) Instagram hikayemize geldik. (Yapacağınız paylaşıma herhangi bir ekleme yapmak isterseniz , sayfanın üst kısmında yer alan düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz)

Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra hikaye sayfasının aşağısında yer alan “hikayen” seçeneğine tıklıyoruz.

11) Böylece Instagram gönderisini “hikayemizde paylaşmış” oluyoruz.

Sonrasında yaptığımız işlemin tam sayfa ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

12) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

13) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Instagram’daki “Hikayede Paylaş” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 100 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 1.00 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
InstagramHikayede Paylaş= 100 Çorap= 1.00 TL

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplama

Daha fazla puanı , daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Instagram’daki “Hikayede Paylaş” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir