Google ile Para Kazan

Merhabalar…

Google ile Para Kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazıda yer alan görsel materyaller ve açıklamalar (görev bilgisi , görev adresi , görevin yapılışı vs.) anlatımı güçlendirmek için temsili olarak verilmiştir. Görevleri yerine getirirken Çorapla Kazan uygulamasında yer alan açıklamalara göz atmanız ve orada yazılanları dikkate alarak görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

Google “Ara ve Ziyaret Et” Görevi

Web adresini Google’da aratıp (o adresi) ziyaret ederek para kazanmak ister misin?

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve Google ile para kazan.

Çorap Uygulaması ile Web’deki siteleri “ziyaret ederek” para kazanmak istiyorsanız-> https://coraplakazan.com/web-ile-para-kazan-ziyaret-et-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve Google’da”Ara ve Ziyaret Et” Görevi

Şimdi gelin sizlerle, Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz Google’daki  “Ara ve Ziyaret Et” görevini nasıl yapabileceğinize, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara gelin bir göz atalım.

Google’daki “Ara ve Ziyaret Et” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki  Google “Ara ve Ziyaret Et” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz.

8) Google’ın ana sayfasına ulaşıyoruz.

Sayfada yer alan arama kutusuna görevde belirtilen adresi yazıyoruz ve büyüteç (ara) ikonuna basıyoruz.

9) Aramada çıkan sonuçlardan ilgili siteyi bulup ona tıklıyoruz.

10) İlgili Web adresine ulaştık.

Ve böylece bizden istenilen Web adresini Google’da “aratmış ve onu ziyaret etmiş” oluyoruz.

Sonrasında yaptığımız işlemin “tam sayfa” ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin de görünebilir olmasına özen gösteriniz)

11) Sonrasında tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

12) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı” , Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Google’daki Ara ve Ziyaret Et” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 30 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.30 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
GoogleAra ve Ziyaret Et= 30 Çorap= 0.30 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç 

Bugün sizlere Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Google’daki “Ara ve Ziyaret Et“ görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

One thought to “Google ile Para Kazan “Ara ve Ziyaret Et” Görevi”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir