Çorap ile Para Kazan

Merhabalar Çorap ile para kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

Çorap “Sosyal Medya Ekle” Görevi

Çorapla Kazan uygulamasındaki profiline sosyal medya hesaplarını ekleyerek de para kazanabileceğini biliyor muydun?

Görevleri tamamla, puanları topla ve Çorap ile para kazan.

Çorapla Kazan Uygulamasını Yüklemek

Yoksa sen hala Çorapla Kazan yüklemedin mi?

Haydi, sen de uygulamayı indir, kaydol ve Çorapla Kazan’la bu dünyaya bir adım at.

Uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corapp

https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7orap-anket-yap-para-kazan/id1638166236?l=tr

Giriş

Siz de bir Çorapla Kazan kullanıcısı olarak “nasıl para kazanabilirim?” diye mi düşünüyorsunuz.

O zaman bu ve daha fazlasını anlattığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Keyifli okumalar 🙂

Görev Yap Kazan Uygulamaları ve Çorapla Kazan

Çorapla Kazan hem görevleri yerine getirip keyifli vakit geçirebileceğiniz hem de görevlerden topladığınız puanları kazanca çevirebileceğiniz popüler bir “Görev Yap Kazan” uygulamasıdır.

Oluşturduğunuz profil hesabınıza sosyal medya hesaplarınızı ekleyerek daha çok göreve erişme imkanı kazanabilir ve topladığınız puanlarla kazancınızı artırabilirsiniz.

Gelin şimdi Çorap uygulamasını biraz daha tanıyalım.

Çorapla Kazan’a Hoş geldiniz!

Çorapla Kazan Nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Detaylı bilgi ve daha fazlası için https://www.youtube.com/@CoraplaKazan adlı youtube kanalımıza ve https://coraplakazan.com/ ‘da yayınlamış olduğumuz diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve Çorap’ta “Sosyal Medya Ekle” Görevi

Çorapla Kazan uygulamasında daha çok göreve erişebilmenizi sağlayan “sosyal medya ekle” göreviyle karşınızdayız. Şimdi gelin, Çorap’taki “Sosyal Medya Ekle” görevinin nasıl yapılacağına , kazanacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

*Sosyal medya hesaplarınızı nasıl ekleyebileceğinizi aşağıdaki videodan da öğrenebilirsiniz–>

Çorap’taki “Sosyal Medya Ekle” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki Çorap “Sosyal Medya Ekle” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak Çorap uygulamasındaki profil ikonuna tıklayarak profil sayfamıza ulaşıyoruz.

8) Profil sayfamızda yer alan sosyal kanallarım bölümüne tıklıyoruz.

9) Karşımıza çıkan sayfadaki “yeni kanal ekle” butonuna tıklıyoruz.

10) Eklemek istediğimiz sosyal medya simgesine tıklıyoruz.

11) Hesap adı ve dosya seç alanlarının bulunduğu bölüme, (kendimize ait olan) hesabımızın adını yazacağız , ilgili sosyal medya hesabımıza giderek profil sayfamızın ekran görüntüsünün olduğu dosyayı yükleyeceğiz.

(*İlgili alanın hemen altında yer alan bölümdeki sosyal medya yükleme kurallarını dikkatlice okuyunuz. Sosyal medya ekleme isteğinizin onaylanması için gereken şartları sağladığınızdan emin olunuz.)

(*Yükleyeceğiniz ekran görüntüsünün güncel olmasına ; sayfadaki takipçi sayınız , yaptığınız paylaşımların ve saat bilginizin bulunduğu alanın görünebilir olmasına özen gösteriniz.)

12) Belirtilen alanları doldurduktan sonra “ekle” seçeneğine tıklıyoruz.

13) Sosyal medya ekle isteğimizi oluşturulduktan sonra Çorapla Kazan ekibimiz tarafından onaylanması bekliyoruz.

14) İsteğimiz onaylandı. Böylece Çorap uygulamasındaki profilimize “sosyal medya hesabımızı eklemiş” oluyoruz. Az önce anlattığımız işlemi eklemek istediğimiz diğer hesaplar için tekrarlıyoruz.

Diğer sosyal medya hesaplarımızı da onaylandıktan ve görevde belirtilen hesap adedine ulaştıktan sonra bulunduğumuz sayfanın ekran görüntüsünü alıyoruz.

(*Ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin de görünebilir olmasına özen gösteriniz)

(Burada verilen görevdeki hesaplardan sadece birinin onaylanmış hali örnek olarak gösterilmiştir. Sizin görevi tamamlayabilmeniz için görevde belirtilen sayıya ulaşmanız ve sonrasında ekran görüntüsünü alıp sisteme yüklemeniz gerekmektedir.)

16) Tekrardan görev sayfasına gelerek görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

17) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Çorap “Sosyal Medya Ekle” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 40 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.40 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
ÇorapSosyal Medya Ekle= 40 Çorap= 0.40 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Değerli okuyucularımız tarafından göz ardı edilmemesi gereken şu uyarıyı da yapmamız gerekiyor. Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere hem verilen görevleri yapıp para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama olan Çorapla Kazan’ı kısaca tanıttık hem de Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Çorap ile Para Kazan “Sosyal Medya Ekle” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir