WhatsApp ile Para Kazan

Merhabalar WhatsApp ile para kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazıda yer alan görsel materyaller ve açıklamalar (görev bilgisi , görev adresi vs.) anlatımı güçlendirmek için örnek olarak verilmiştir. Görevleri yerine getirirken Çorapla Kazan uygulamasında yer alan açıklamalara göz atmanız ve orada yazılanları dikkate alarak görevleri tamamlamanız beklenir.

WhatsApp “Grupta Paylaş” Görevi

WhatsApp grubunda bir iletiyi veya bağlantıyı “paylaşarak” para kazanmak ister misin?

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve WhatsApp ile para kazan.

Çorapla Kazan ile WhatsApp’taki ” gruplara katılarak” para kazanmak istiyorsanız->- https://coraplakazan.com/whatsapp-ile-para-kazan-gruba-katil-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve WhatsApp’ta “Grupta Paylaş” Görevi

Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz WhatsApp’taki “Grupta Paylaş” görevinin nasıl yapılacağına , kazanacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara gelin bir göz atalım.

Keyifli okumalar 🙂

WhatsApp’taki “Grupta Paylaş” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki WhatsApp “Grupta Paylaş” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

(*Bu yazıda yer alan görev örneğindeki açıklamada , belirtilen bölümü kopyalayarak WhatsApp grubunda paylaşılacak şekilde bir durum belirtilmiştir.)

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz.

(*Burada yer alan bağlantı(örnek bağlantı) bizi WhatsApp web’e yönlendirmek ve oradan da gerekli işlemleri yaparak (kendi) WhatsApp hesabımıza ulaşmamız için verilmiştir. Aynı işlemi telefonunuzda yüklü olan WhatsApp uygulamanızdan da yapabilirsiniz)

8) WhatsApp uygulamamıza giriş yaptıktan sonra bizden istenen “gönderi veya bağlantıyı” mevcut gruplarımızdan birinde paylaşıyoruz.

9) WhatsApp grubumuza gönderdik.

Böylece istenen gönderi ya da bağlantıyı WhatsApp grubumuzda “paylaşmış” oluyoruz

Sonrasında yaptığımız işlemin tam sayfa ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

10) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

11) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler WhatsApp’taki “Grupta Paylaş” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 140 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 1.40 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
WhatsApp Grupta Paylaş= 140 Çorap= 1.40 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan WhatsApp’taki “Grupta Paylaş” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir