WhatsApp ile Para Kazan

Merhabalar WhatsApp ile para kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

WhatsApp “100 Durum İzlenmesi” Görevi

WhatsApp ile durumunda paylaşacağın içerikten para kazanmak ister misin?

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve WhatsApp ile para kazan.

Giriş 

Siz de WhatsApp’taki bir kullanıcı olarak “nasıl para kazanabilirim?” diye mi düşünüyorsunuz.

Bu ve daha fazlasını anlattığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Keyifli okumalar 🙂

Mesajlaşma uygulamaları ve “WhatsApp”

Gelişen teknoloji beraberinde birtakım yenilikler ve kolaylıklar getirdi. Bu yeniliklerden bir tanesi de: günlük iletişimimizi kolaylaştıran mesajlaşma uygulamaları. Bugünkü yazımızda anlatacağımız WhatsApp da hem internet üzerinden hem mobil olarak erişebileceğimiz popüler bir haberleşme ve mesajlaşma uygulamalarından birisidir.

Grup kurma , durum ekleme , toplu mesaj gönderme , gönderilen mesajların okunma bilgisine erişme , uygulama içi görüntülü ve sesli aramalar gibi birçok özelliği içerisinde barındırır.

Peki bu özelliklerin yanında Çorapla Kazan uygulaması ile verilen görevleri tamamlayıp para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz ?

O zaman gelin sizlere bu uygulamayı kısaca anlatalım.

Çorapla Kazan Nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Detaylı bilgi ve daha fazlası için https://www.youtube.com/@CoraplaKazan adlı youtube kanalımıza ve https://coraplakazan.com/ ‘da yayınlamış olduğumuz diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulamasını İndirmek

Uygulamamızın indirme linki aşağıda mevcuttur.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corapp

https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7orap-anket-yap-para-kazan/id1638166236?l=tr

Çorap Uygulaması ve WhatsApp’ta “100 Durum İzlenmesi” Görevi

Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz WhatsApp’taki “100 Durum İzlenmesi” görevinin nasıl yapılacağına , kazanacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara gelin bir göz atalım.

WhatsApp’taki “100 Durum İzlenmesi” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki WhatsApp “100 Durum İzlenmesi” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Yüklü olan WhatsApp uygulamamıza giriş yapıyoruz.

Durum bölümüne geliyoruz .

Durumum“‘un yer aldığı ikona tıklayarak ekleme ve güncelleme işlemine başlıyoruz.

9) Arka plana ekleyeceğimiz görseli seçiyoruz.

10) Seçtiğimiz görsele yazı yazabilmek için sağ üst kısımda yer alan “T” işaretine tıklıyoruz.

11) Ve metin ekleyin ekranına ulaşmış oluyoruz.

12) Belirtilen alana bizden istenilen yazıyı yazdıktan sonra sol üst kısımdaki “bitti” seçeneğine tıklıyoruz.

13) Sonrasında sol alt kısımda yer alan “ok” işaretine basarak durum içeriğimizi güncellemiş ve yayınlamış oluyoruz.

14) Görevde belirtilen yeterli görüntülenme sayısına ulaşınca da yaptığımız işlemin ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

Böylece WhatsApp’taki “100 Durum İzlenmesi” görevini yerine getirmiş oluyoruz.

Şimdi de dosyamızı sisteme yükleyerek görevi tamamlayalım.

15) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

16) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler WhatsApp’taki “100 Durum İzlenmesi” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 400 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 4.00 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
WhatsApp 100 Durum İzlenmesi= 400 Çorap= 4.00 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

 Tabii her görevin de kendine göre bir puanlama sistemi vardır. Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Değerli okuyucularımız tarafından göz ardı edilmemesi gereken şu uyarıyı da yapmamız gerekiyor. Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere hem verilen görevleri yapıp para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama olan Çorapla Kazan’ı kısaca tanıttık hem de Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan WhatsApp’taki “100 Durum İzlenmesi” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

2 thoughts to “WhatsApp ile Para Kazan “100 Durum İzlenmesi” Görevi

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir