Web ile Para Kazan

Web ile Para Kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

Web “Ziyaret Et” Görevi

İnternette gezinirken Web ile para kazanmak ister misin?

Çorapla Kazan ile verilen görevleri tamamla, puanları topla ve Web ile para kazan.

Giriş

Siz de bir Web kullanıcısı olarak “ziyaret edilen siteler üzerinden ‘nasıl para kazanabilirim’ ” diye mi düşünüyorsunuz?

O zaman bu ve daha fazlasını anlattığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Keyifli okumalar 🙂

İnternet Gezintilerimiz ve “Web”

Bilgiye erişimin hız kazandığı günümüzde , internet üzerinden yaptığımız gezintilerde sıklıkla başvurduğumuz yerler arasına Web sitelerini rahatlıkla katabiliriz.

İstediğimiz herhangi bir konu hakkında yapacağımız birkaç kelimelik aramalarla karşınıza alakalı yüzlerce site çıkacaktır. Onca site arasından istediklerinizi bulmak epey bir vaktinizi alabiliyor bazen. Ve aralarından bir ya da birkaçını tercih ederek vaktinizi verimli kullanmak istiyorsunuz. Şu anda bunları okumaktan yana bir tercih yaptıysanız ayırdığınız vaktin karşılığını alacağınızı söyleyebiliriz. Çünkü sizlere bir yandan görevleri yapıp puan toplayabileceğiniz bir yandan da bu puanları nakite çevirip para kazanabileceğiniz harika bir uygulamadan bahsedeceğiz.

Çorapla Kazan’a Hoş geldiniz

Çorapla Kazan Nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Detaylı bilgi ve daha fazlası için https://www.youtube.com/@CoraplaKazan adlı youtube kanalımıza ve https://coraplakazan.com/ ‘da yayınlamış olduğumuz diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Sen de Çorapla Kazan!

Çorapla Kazan uygulamasıyla Görev Yap Kazan dünyasına giriş yapabilir. Bir yandan görevleri yerine getirip keyifli dakikalar geçirebilir bir yandan da topladığın puanları kazanca çevirebilirsin. Haydi, sen de uygulamayı indir, kaydol ve Çorapla Kazan’la bu dünyaya bir adım at.

Çorap Uygulamasını İndirmek

Uygulamamızın indirme linki aşağıda mevcuttur.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corapp

https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7orap-anket-yap-para-kazan/id1638166236?l=tr

Çorap Uygulaması ve Web’de “Ziyaret Et” Görevi

Çorap uygulamasıyla Web üzerinden çeşitli görevler yapabilir ve tamamladığınız görevlerin puanlarını toplayabilirsiniz. Sonrasında topladığınız puanların karşılığı olan para miktarını uygulama hesabınızda biriktirip yeterli puan seviyesine gelince hesabınızdan çekebilirsiniz.

O zaman Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz Web’deki  “Ziyaret Et” görevini nasıl yapabileceğinize, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara gelin bir göz atalım.

Web’deki “Ziyaret Et” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki  Web “Ziyaret Et” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Böylece görevde belirtilen Web sayfasına ulaşıyoruz.

Sayfanın altında yer alan ok işaretine basıyoruz.

9) Sitenin giriş ekranına ulaşıyoruz. Siteye giriş yapabilmemiz için öncelikle giriş yap butonuna tıklıyoruz.

(*eğer çorapla kazan ile yeni tanıştıysanız uygulamamız ya da web sitemizde yer alan giriş ekranındaki kayıt ol butonuna tıklayarak gerekli işlemleri gerçekleştiriniz ve kaydınızı yaptırınız 🙂 )

10) Sonrasında e-posta adresimizi ve şifremizi yazacağımız sayfa karşılıyor bizi.

11) Belirtilen alana e-posta adresimizi ve şifremizi yazıyoruz.

(Örnek: kullanıcı123@gmail.com)

12) Tekrardan, giriş yap butonuna tıklayarak görevde belirtilen web sitesine ulaşıyoruz.

13) Ve böylece bizden istenilen Web adresini “ziyaret etmiş” oluyoruz. Görev detaylarında belirtilen profil ekranımızı da içine alacak şekilde sayfanın ekran görüntüsünü alıyoruz.

(*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin de görünebilir olmasına özen gösteriniz)

14) Sonrasında tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

15) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı” , Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Web’deki “Ziyaret Et” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 10 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.10 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
WebZiyaret Et= 10 Çorap= 0.10 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Değerli okuyucularımız tarafından göz ardı edilmemesi gereken şu uyarıyı da yapmamız gerekiyor. Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç 

Bugün sizlere hem verilen görevleri yapıp para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama olan Çorapla Kazan’ı kısaca tanıttık hem de Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Web’deki “Ziyaret Et “görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

One thought to “Web ile Para Kazan “Ziyaret Et” Görevi”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir