Web ile Para Kazan

Merhabalar…

Web ile Para Kazan adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazıda yer alan görsel materyaller ve açıklamalar (görev bilgisi , görev adresi , görevin yapılışı vs.) anlatımı güçlendirmek için temsili olarak verilmiştir. Görevleri yerine getirirken Çorapla Kazan uygulamasında yer alan açıklamalara göz atmanız ve orada yazılanları dikkate alarak görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

*Not 2: Web görevinin anlatımını kolaylaştırmak için Çorap sitesi “temsili” olarak kullanılmıştır.

Web “E-Posta ile Üye Ol” Görevi

Çorapla Kazan ile web sitelerine”üye olarak” para kazanmak ister misin?

Çorapla Kazan‘daki görevleri tamamla, puanları topla ve Web ile para kazan.

Çorap Uygulaması ile Web sitesini “sık kullanılanlara ekleyerek” para kazanmak istiyorsanız-> https://coraplakazan.com/web-ile-para-kazan-sik-kullanilanlara-ekle-gorevi/ adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulaması ve Web’de “E-Posta ile Üye Ol” Görevi

Şimdi gelin sizlerle, Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz Web’deki “E-Posta ile Üye Ol görevini nasıl yapabileceğinize, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara gelin bir göz atalım.

Web’deki “E-Posta ile Üye Ol” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki  Web “E-Posta ile Üye Ol” görevini buluyoruz.

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz.

8) Böylece görevde belirtilen Web sayfasına ulaşıyoruz.

Sayfanın altında yer alan ok işaretine basıyoruz.

9) Sitenin giriş ekranındayız.

Şimdi ilgili siteye üye olmak için kaydımızı yaptıracağız.

Bunun için de sayfada yer alan “kayıt ol” butonuna tıklayarak çıkan bölümde yer alan kutucuklara gerekli bilgileri dolduruyoruz. Diğer işlemleri de yerine getirdikten sonra kaydımızı tamamlıyoruz.

10) Siteye kaydolduk.

Sonrasında az önceki giriş ekranında bulunan “giriş yap” butonuna tıklayıp belirtilen alana e-posta adresimizi ve şifremizi yazıyoruz. (Örnek: kullanıcı123@gmail.com)

Yazma işlemini tamamladığımızda ise giriş yap seçeneğine tıklıyoruz.

11) Web sitesine giriş yaptık.

Kullanıcı adımızın yer aldığı , web sitesine dair çeşitli bilgilerin ve istatistiklerin bulunduğu kullanıcı “ana sayfası” karşılıyor bizleri.

(*Bu örnekte yer alan web sitesine üye olduğunuzun anlaşılması için “ana sayfaya” kadar gelmiş olmanız yeterli)

Böylece ilgili Web sitesine “üye olmuş” (kaydolmuş) oluyoruz.

Sonrasında yaptığımız işlemin “tam sayfa” ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin de görünebilir olmasına özen gösteriniz)

12) Sonrasında tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

13) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı” , Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Web’deki E-Posta ile Üye Ol görevini “başarıyla tamamladınız” ve 60 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.60 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
WebE-Posta ile Üye Ol = 60 Çorap= 0.60 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç 

Bugün sizlere Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Web’deki “E-Posta ile Üye Ol “görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir