Hepsiburada ile Para Kazan

Merhabalar… “Hepsiburada ile Para Kazan” adlı yazımıza hoş geldiniz.

*Not : Bu yazıda yer alan görsel materyaller ve açıklamalar (görev bilgisi , görev adresi , görevin yapılışı vs.) anlatımı güçlendirmek için temsili olarak verilmiştir. Görevleri yerine getirirken Çorapla Kazan uygulamasında yer alan açıklamalara göz atmanız ve orada yazılanları dikkate alarak görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

Hepsiburada “Mağazayı Takip Et” Görevi

Çorapla Kazan ile Hepsiburada’daki mağazaları “takip ederek” para kazanmak ister misin?

Çorap uygulamasında verilen görevleri tamamla , puanları topla ve Hepsiburada ile para kazan.

Merhaba “Hepsiburada”

Hepsiburada, elektronik ürünler, giyim, ev eşyaları, kozmetik ürünler, kitaplar, oyuncaklar ve daha birçok kategoriye ait ürünleri sunan popüler bir online alışveriş platformudur.

Hepsiburada, müşterilere geniş bir ürün yelpazesi sunmanın yanı sıra, hızlı teslimat (teslimat adresine ve sipariş edilen ürüne göre değişkenlik gösterebilir) farklı ödeme seçenekleri ve müşteri hizmetleri gibi çeşitli hizmetler sunar.

Ayrıca, satış yapmak isteyen mağaza sahiplerine de bir platform sağlar ve bu mağazalar kendi ürünlerini Hepsiburada üzerinden müşterilere sunabilirler.

Hepsiburada ile :

  • Geniş bir ürün yelpazesine erişme
  • Online sipariş imkanı
  • Hepsiburada’daki çeşitli kampanyalar ve indirimlerden faydalanma
  • Hepsiburada’da yer alan mağazaları takip etme
  • İlgilendiğiniz bir ürünü beğenme, sepete ekleme

gibi daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki bir yandan Hepsiburada‘da bunları yapıp bir yandan da para kazanmak ister misiniz?

O zaman gelin , sizlere Hepsiburada gibi online alışveriş platformlarından para kazanabileceğiniz bir uygulamadan bahsedelim.

Keyifli okumalar 🙂

Çorapla Kazan Nedir?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Detaylı bilgi ve daha fazlası için https://www.youtube.com/@CoraplaKazan adlı youtube kanalımıza ve https://coraplakazan.com/ ‘da yayınlamış olduğumuz diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Çorap Uygulamasını İndirmek

Siz de Çorapla Kazan uygulamasıyla Görev Yap Kazan dünyasına giriş yapabilir. Bir yandan görevleri tamamlarken keyifli dakikalar geçirebilir bir yandan da topladığınız puanları kazanca çevirebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için ->

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corapp

https://apps.apple.com/tr/app/%C3%A7orap-anket-yap-para-kazan/id1638166236?l=tr

Çorap Uygulaması ve Hepsiburada’da “Mağazayı Takip Et” Görevi

Şimdi de gelin sizlerle , Çorap uygulamasında gerçekleştireceğiniz Hepsiburada’daki “Mağazayı Takip Et” görevinin nasıl olduğuna, görevi başarıyla tamamlamanız halinde toplayacağınız puanlara ve hesabınızda birikecek miktara bir göz atalım.

Hepsiburada’daki “Mağazayı Takip Et” Görevi Nasıl Yapılır?

1) Öncelikle Çorap uygulamamıza https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz.

2) Çorap uygulamasına giriş yaptıktan sonra bizi uygulamanın ana sayfası karşılıyor.

3) Sayfanın en aşağısında yer alan ve bizi görevlerin bulunduğu sayfaya götüren simgeye tıklıyoruz.

4) Görevlerin bulunduğu sayfaya geldiğimizde, listedeki Hepsiburada “Mağazayı Takip Et” görevini buluyoruz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı hepsiburada-ile-para-kazan-magazayi-takip-et-gorevi-4-1024x1024.png

5) Bulduktan sonra  göreve tıklıyoruz.

6) Sonrasında bizi görevle alakalı çeşitli bilgilerin yer aldığı sayfaya yönlendiriliyoruz. Orada bulunan görevin açıklamasını dikkatlice okuyoruz.

7) Sayfanın devamında yer alan görevin bitiş zamanını da göz önün de bulundurarak belirtilen görev adresinin bulunduğu bağlantı simgesine tıklıyoruz .

8) Böylece ilgili Hepsiburada mağazasının bulunduğu sayfaya ulaşıyoruz.

Sayfada yer alan takip et butonuna tıklayarak bizden istenen işlemi gerçekleştiriyoruz.

(*Bu işlemi yapabilmek için Hepsiburada’da bir hesabınızın olması gerekmektedir.)

9) Böylece ilgili Hepsiburada mağazasını “takip etmiş” oluyoruz.

Sonrasında yaptığımız işlemin “tam sayfa” ekran görüntüsünü alıyoruz. (*ekran görüntüsünü alırken işlemi gerçekleştirdiğimiz saatin de görünebilir olmasına özen gösterelim)

10) Tekrardan ÇORAP uygulamasına https://www.corap.app/home adresinden giriş yapıyoruz. Başta anlatmış olduğumuz adımları izleyerek görev sayfasına geliyoruz ve görevi tamamla seçeneğine tıklıyoruz.  

11) Çıkan sayfada yer alan dosya seç bölümünden ilgili dosyayı seçerek sisteme yüklüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

“Görev Tamamlandı”, Çorap Puanı ve Kazanılan Miktar

Tebrikler Hepsiburada‘daki “Mağazayı Takip Et” görevini “başarıyla tamamladınız” ve 40 Çorap puanı kazandınız.

Elde ettiğiniz miktara göz atacak olursak hesabınızda 0.40 TL’lik bir miktar birikmiş durumda.(Verilen örnekte sonuç 100 ÇORAP= 1 TL ‘ye karşılık gelecek şekilde hesaplanmıştır.)

SOSYAL KANALGÖREV ADIPUANIKAZANILACAK MİKTAR
HepsiburadaMağazayı Takip Et= 40 Çorap= 0.40 TL

Kazanılan Miktarı Çekme

Uygulama hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için toplamda 5000 puana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer 5000 puana ulaşırsanız 50 TL’lik bir çekim hakkınız olacaktır.

Daha Hızlı ve Daha Çok Puan Toplamak

Daha fazla puanı daha hızlı bir şekilde toplamak için daha çok görev tamamlayabilir, kullanıcısı olduğunuz çeşitli sosyal medya platformlarını Çorapla Kazan uygulamasına ekleyebilir ve puan toplama alanınızı genişletebilirsiniz.

Görevleri Yaparken Buraya Dikkat

Görevler sırasında belirtilen görevi tamamladığınızın bizim tarafımızdan doğrulanabilmesi için ekran görüntüsüne ihtiyacımız olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bu süreçte maalesef bu uygulamayı suistimal edenlerle karşılaştık. O yüzden eğer ki aldığınız ekran görüntüsünde yapılmayan görevi yapılmış gösterme gibi hileli uygulamalarla üzerinde oynanmış olduğunu ekip arkadaşlarımızca tespit edilmesi durumunda üyeliklerine son verileceğini ve bir daha bu uygulamanın hizmetlerinden faydalanamayacağını da belirtmek isteriz. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracağınıza inanıyoruz.

Sonuç

Bugün sizlere hem verilen görevleri yapıp para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama olan Çorapla Kazan’ı kısaca tanıttık hem de Çorap uygulamasında yerine getireceğiniz görevlerden biri olan Hepsiburada’daki “Mağazayı Takip Et” görevini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Siz okuyucularımız için bilgilendirici ve keyifli bir yazı olduğunu umuyoruz.

Bir sonraki Çorapla Kazan görevinde görüşünceye dek web sayfamızı takipte kalabilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

One thought to “Hepsiburada ile Para Kazan “Takip Et” Görevi”

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir