Çorap Uygulaması ve Çorapla Kazan

Merhabalar. Çorapla Kazan Uygulaması “Güvenilir Mi ?” adlı yazımıza hoş geldiniz.

Çorapla Kazan Güvenilir mi ?

“Çorapla Kazan uygulamasında görevleri tamamlayıp eğlenceli vakit geçiyoruz sonrasında da bu görevlerden para kazanıyoruz iyi hoş da… Acaba… Yoksa ?” gibi düşünceleri aklınızdan geçirenleriniz olmuştur. Biz de bu konuya bir açıklık getirmeye ve aklınızdaki soruları gidermeye geldik.

İşte herkesin aklındaki o en önemli soru : Çorapla Kazan uygulaması güvenilir mi?

Çorapla Kazan ekibi olarak projemizi hayata geçirmemizden bu yana , uygulama deneyimlerinizi iyileştirmek ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için yaptığımız çalışmaları sürdürmekteyiz.

Bu alanda hem kullanıcılarımızın hem de uygulamamızı henüz indirmemiş olanlarınızın fikir sahibi olması açısından aklınızdaki soruları gidermek bizim için önemlidir.

Sizlere olan yükümlülüklerimizin farkındayız ve aramızdaki güveni tazelemek adına , karanlıkta kalan noktaları gidermek niyetindeyiz.

O yüzden aklınızdaki soru işaretlerini gidermeniz için sizlere bu ve daha fazlasını bulabileceğiniz soru-cevap şeklinde ilerleyen bir yazı hazırladık.

Keyifli okumalar 🙂

Soru-Cevap Zamanı

Çorapla Kazan nedir ?

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin istediği hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır. Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir. 

Marka Tescil Belgemiz

Çorapla Kazan ekibi olarak nasıl para kazanıyorsunuz ?

Çorapla Kazan uygulaması üzerinden , reklam veren rolündeki üyelerimiz tarafından istenen talepler doğrultusunda görev tanımlamaları yapılarak görev yapan rolündeki kullanıcılara ulaşabilirler. Yapılacak bu hizmet karşılığında belirlenen ücret , (öncesinde) reklam verenler tarafından Çorapla Kazan’ın uygulama hesabına yatırılır. Yatırılan bu ücret üzerinden belirli bir komisyon miktarı ayrılır ve ücretin geriye kalan kısmı hesap havuzunda toplanır.

Toplanan paralar , görevleri yerine getiren siz kullanıcılarımızın toplamış olduğu puanların maddi karşılığı olarak uygulama hesaplarına yatırılır. Belirtilen miktarda puana ulaşıldığında ise bu hesaplardan para çekme işlemi gerçekleştirilir.

Kişisel bilgilerim güvende mi ?

Kişisel bilgileriniz KVKK ( Kişisel Verileri Koruma Kurumu ) kapsamında , KVKK talimatlarına göre korunmaktadır.

Uygulama üyeliği ücretli mi ?

Hayır. Çorap uygulamasına üyelik ücretsizdir.

Görevleri kim veriyor ?

Görevler , Çorapla Kazan uygulamamızdaki sisteme kayıtlı olan reklam veren rolündeki üyeler tarafından verilmektedir.

Görevleri yaparken benden herhangi bir ücret talep edilecek mi?

Hayır. Görevleri yaparken sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Görev yapan ve reklam veren taraflar arasındaki fark nedir ?

Reklam veren kullanıcılarımız , Çorapla Kazan ile kendilerinin istekleri doğrultusunda çeşitli görev taleplerinde bulunurlar ve Çorap Reklam sitemizdeki fiyatlandırmaya göre görevin karşılığı olan ücreti öderler.

Böylece reklam verenler ödedikleri ücret karşılığında bizden görevi yayınlama hizmeti satın alırlar.

(Uygulama içindeki fiyat tablosuna https://corap.app/advertising bağlantısından ulaşabilirsiniz)

Görev yapan kullanıcılarımız ise Çorap uygulamasındaki tanımlanmış bu görevleri yerine getirirler. Tamamladıkları her görev için belirlenen puan ve karşılığı olan para uygulama hesaplarında birikir. Kullanıcılar uygulamada belirtilen puan miktarına ulaşınca da hesaplarından para çekme imkanına sahip olurlar.

Ödeme limitiniz ne kadar ?

Ödeme limitimiz 5000 ÇORAP yani 50 TL’dir.

Neden hesapta biriken miktarı çekmek için limit bu kadar yüksek ?

Ödeme limitinin yüksek olmasının sebebi , fatura takibini kolaylaştırmaktır. Çünkü görevleri tamamlayıp belirtilen miktarda puana ulaşıldığı zaman siz kullanıcılarımıza ödeme yapılmaktadır ve yaptığımız her ödeme için fatura kesilmektedir.

Sizlere sunduğumuz hizmetin doğru bir şekilde belgelenmesi ve süreci daha sağlıklı bir şekilde takip edebilmemiz için böyle bir uygulama yürütüyoruz.

Ödemeler nasıl yapılıyor ?

Uygulama profilinizdeki Cüzdan sayfasında bulunan IBAN adresinize veya Papara hesabınıza ödemeniz yapılmaktadır.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinizdeki Cüzdan sayfasına https://corap.app/memberWallet bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ödeme kanıtlarına nasıl ulaşabilirim ?

Üyelerimize yaptığımız ödemelerin dekontlarının kişisel bilgileri gizlenmiş hallerini https://corap.app/payments (uygulamanın yan menüsündeki Ödeme Kanıtları sayfasından da ulaşabilirsiniz) bağlantısından ve sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yer alan geçmişte yaptığımız ödeme kayıtları örneklerine de https://coraplakazan.com/odeme-kanitlari/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Ödemem hesabıma geçmedi , ne yapmam lazım ?

Çekim talebinde bulunduktan sonraki 48 saat içerisinde ödemeniz tarafınıza ulaşmaktadır. Eğer bu konuda bir sorun yaşıyorsanız https://corap.app/support bağlantısını kullanarak destek alabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra uygulama içerisindeki Destek Talebi Oluştur kısmında bulunan Muhasebe kategorisini seçerek durumu bize bildiriniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza cevap verilecektir.

Uygulamayı kullanırken hata alıyorum , ne yapmam lazım ?

Eğer bu konuda bir sorun yaşıyorsanız https://corap.app/support bağlantısını kullanarak aldığınız hatanın ekran görüntüsüyle birlikte Destek Talebi açabilir ya da bilgi@corapreklam.com adresine durumu ilgili ekran görüntüsüyle bildirebilirsiniz.

Size doğrudan nasıl ulaşabilirim ?

Uygulama içindeki Destek Talebi Oluştur alanı en hızlı iletişim kanalıdır. E-Posta göndermeniz gerekirse bilgi@corapreklam.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye-> Çorapla Kazan uygulamamızın https://corap.app/sss bölümünden ve Çorapla Kazan sitemizde yer alan https://coraplakazan.com/sik-sorulan-sorular/ adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Belirtilmesi Gereken Önemli Noktalar

Çorapla Kazan uygulamasını indirmek ücretsizdir. Kullanıcılarımızdan uygulamadaki görevleri yerine getirirken herhangi bir ücret talep edilmez. Sadece reklam veren üyelerimizin istekleri doğrultusunda , belirtilen görevleri tanımladığımızda -kendileri- hizmet bedeli olarak bir ücret vermeleri gerekmektedir.

Yukarıda anlattıklarımıza ek olarak şu konuyu da belirtmek isteriz: Çorapla Kazan bir “Görev Yap Kazan” uygulamasıdır ve bir yandan görevleri yapıp bir yandan da para kazanmak isteyenlere bu imkanı sunar.

Uygulamaya kaydolup kullanan kişiler , bizler tarafından herhangi bir baskıya maruz kalmadan kendi istekleri doğrultusunda bu uygulamayı indirmiş ve uygulamayı kullanma şartlarını kabul etmişlerdir.

Kullanıcılar (belirli mantık ve görgü kuralları çerçevesinde) uygulamada karşılaştıkları sorunları belirtmesi halinde destek ekibimiz kendilerine gerekli geri dönüşü sağlayacaklardır.

Anlatılanlar göz önünde bulundurularak uygulamada sunulan imkanlar çerçevesince kullanıcılarımızın : Asılsız veya konuyla ilgisi olmayan iddialarda bulunmamasını rica ediyoruz.

Yanlış anlaşılmasın , bu uygulamadan başka şekilde yararlanmak isteyenleriniz ya da farklı beklentiler içerisinde olanlarınız vardır diye bu açıklamayı yapma ihtiyacında bulunduk.

Çünkü esasında bizler uygulamanın kullanımı sırasında, sunduğumuz imkanlardan gerçekten faydalanmak isteyen kişileri aramızda görmek istiyoruz. O yüzden sizlere sunabileceğimiz imkanların farkında olmanız için bilgilendirmemizi yaptık ve uygulamamızla alakalı birtakım sorularınızı cevaplandırdık.

Sonuç Olarak Bizler

Çorapla Kazan projesi kapsamında , gün geçtikçe sizler gibi daha fazla kullanıcıya ulaşıp kitlemizi hedeflerimiz doğrultusunda büyütmek istiyoruz. Ve bu sürecin doğru ve güvenilir bir şekilde ilerlemesi ; siz kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim ve güven ortamı oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hem kullanıcılarımız hem de reklam veren üyelerimize hizmet sunarken gerekli hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz.

Sizlerin de bu durumun farkında olup aynı şekilde bizlere gerekli hassasiyeti göstereceğinizi umuyoruz.

Kapanış ve “Teşekkürler”

Bugün aklınızda bir soru işareti bırakan : Çorapla Kazan Uygulaması “Güvenilir Mi ?” sorusuna detaylı bir açıklama getirmek ve sizleri bu konuda bilgilendirmek istedik. Umarız ki kendimizi yeterince açıklayabilmişizdir.

Yazımızın sonuna gelirken bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen ( başta ekip arkadaşlarımız olmak üzere) herkese teşekkür ederiz. Ve tabii uygulamamıza kaydolup geniş kitlelere ulaştıran , bu yolda daha iyisini başarmak için bizleri cesaretlendiren pek değerli kullanıcılarımıza (yani sizlere) ve reklam veren konumundaki üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Seviliyorsunuz , haydi sağlıcakla kalın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir