Ben Ahmet Cevahir ÇINAR,

ÇORAP’ın yani Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi’nin yöneticisiyim.

Resmi olarak 12 Ekim 2021 günü SENTİUS TEKNOLOJİ YAZILIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ni AKADEMİ MAH. GÜRBULUT SK. S.Ü. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ KONYA TEKNOKENT NO: 67 F-313 SELÇUKLU/ KONYA adresinde kurduk.

ÇORAP, Çorap Reklam ve Çorapla Kazan şeklinde iki parçadan oluşmaktadır.

Çorap Reklam üzerinden Reklam Verenlerin vermiş olduğu reklamlar ve görevler, Çorapla Kazan kısmındaki üyelere gösterilmekte ve görevler yaptırılmaktadır. Çorap Reklam başta sosyal medya olmak üzere görev yaptırılması gereken her türlü dijital pazarlama sürecinde sizlere yardımcı olmaktadır. Çorapla Kazan ise ek gelir kazanmanıza imkân sunan, görev yap para kazan mantığıyla çalışan bir sistemdir.

Bizim rolümüz ORGANİK bir şekilde, Görev Yapan üyelerimizin kişisel bilgilerini koruyarak Reklam Verenlerin gerçek kişilerden hizmet almalarını sağlamaktır. Bu süreci başarıyla, şeffaf, organik ve güvenilir bir şekilde yapay zekâ, makine öğrenmesi, görüntü işleme ve doğal dil işleme ile tamamladığımız için bir miktar komisyon alarak gelir elde etmekteyiz.

Yazıya, adımla, şirketimizin ismiyle ve adresimizle başlama sebebim bizimkine benzer ama sahte/fake hizmetler veren aracıların hep flu/kapalı/belirsiz bir şekilde hizmet vermesidir. Bizim en önemli hedefimiz organik/gerçek hizmet vermek ve görev yapanların hak ettikleri ücretleri eksizsiz ödemektir.

ÇORAP; KOSGEB AR-GE, ÜR-GE VE İNOVASYON DESTEK PROGRAMI tarafından desteklenmiş, bir akademisyenin yönetimindeki, Türkiye’nin global markalar çıkarma vizyonuna katkı sunmak isteyen ve dijital pazarlama alanında bir dünya markası olmayı hedefleyen bir girişimdir. Onlarca sosyal kanal üzerinden yüzlerce farklı görev tipiyle ve her geçen gün artacak görev tipleriyle, görev yapıp para kazanmak isteyenlere sürekli yeni görevler üretmeye çalışırken, reklam verenlere daha organik ve doğrudan hedef kitlelerine ulaşabilecekleri reklam imkanı sunmaktayız.

ÇORAP, 1 Temmuz 2022 itibarıyla Beta olarak yayına çıkmıştır. 30 Eylül 2022 gününe kadar Beta sürecimizi tamamlamayı hedefliyoruz. Beta sürecinde de kazanılan paralar görev yapanlara ödenecek ve reklam verenlere en iyi deneyim sunulması hedeflenecektir. Bu süreçte yaşadığınız her türlü sorunda direkt bilgi@corapreklam.com e-posta adresimizle iletişime geçiniz.

Gelelim açılışa özel kampanya ve fırsatlarımıza:

30 Eylül 2022 gününe kadar ÇORAP’a üye olan Reklam Verenlerin ilk yükledikleri ÇORAP Kredisi’nin %20 fazlası hediye olarak cüzdanlarına eklenecektir.

Ödeme yapmadan sistemi denemek isteyenler içinse 30 Eylül 2022 gününe kadar ÇORAP’a “CORAPAPP” Davet Kodu ile üye olup, cep telefonlarını onayladıktan sonra Destek Talebi Oluştur sayfasından Muhasebe kategorisini seçerek “Hediye İstiyorum” şeklinde destek talebi oluşturanlara 1000 ÇORAP hediyesi Reklam Veren Cüzdanına eklenecektir.

Bizimle çalışmak isteyenleri de unutmadık. Ben size reklam veren üye bulurum diyenler 30 Eylül 2022 gününe kadar sizin Davet Kodunuz ile ÇORAP’a üye olanların ilk yükledikleri ÇORAP Kredisi’nin %10’u doğrudan size aktarılacaktır.

Umarım hep birlikte hayallerimize ulaşıp global bir marka yaratabiliriz. Desteklerinizi bekliyoruz.

Web: https://www.corap.app

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap

iOS:

https://www.corapreklam.com 0 535 100 25 92 (Çorap Reklam Müşteri Destek Hattı)

https://www.coraplakazan.com 0 535 100 25 96 (Çorapla Kazan Müşteri Destek Hattı)

2 thoughts to “Başlarken!

 • Sinem

  Merhaba bu uygulamayı çok önceden keşif ettim ve çok hoşuma giden bir uygulama haline geldi görevleri kolay kazanması kolay bir uygulamama oldu
  Daha önce pek çok görev yapma uygulaması denedim en hoşuma giden uygulama bu oldu arayüzü kullanışlı güzel görevleri harika bir uygulama emeği geçen herkese teşekkür ederim
  Corap app, coraplakazan.com bir çok uygulaması var hoş ve güzel olan bunlardan bir diğeri ise corapreklam.com bu uygulamada güzel bir uygulama görevleri güzel ve bir diğer uygulamalar ise https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sentius.corap çok beğendiğim bir uygulama teşekkür ederim

  Cevapla
 • vorbelutrioperbir

  I went over this site and I conceive you have a lot of great info , saved to bookmarks (:.

  Cevapla

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir